Dirmil Mah. İnönü Cad. No:117/B Yalıkavak/Bodrum

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Biliyoruz ki, tanıtım yazıları belki de bir internet sitesinde en son olarak okunan bölüm. Ancak her firmanın reklam ve tantımının bir bölümünde mutlaka kendini anlatan bir bölümün olması şart. Ve tabi ki bu yazının son derece kısa ve verilen hizmetler konusunda net bilgiler içermesi gerekiyor.

Acar Tesisat için kısaca; “Uzman Kadro ve Teknolojiyi en iyi şekilde Kullanan Tesisatçı Firması”diyebiliriz.

Peki Acar Tesisatı, diğer tesisat yapan firmalardan neden farklıdır?

Çünkü;

Herşeyden önce;

“İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.”
Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Reklam Fabrikası ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

Bodrum Acar Sıhhi Tesisat

  • Kaliteli Hizmet
  • Güvenilirlik ve  20 Yıllık Tecrübe
  • Kaliteli ve Sağlam Geniş Ürün Yelpazesi
  • Müşteri Memnuniyeti, Zamanında İş Teslimatı

“İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.”
Belki hiç bir tesisatcı firmanın yapmadığı kadar tesisat , proje , su kaçağı , kanal açma  gibi konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir olacakları şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

“Bahane değil çözüm üretiyoruz.”
Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken “bahaneler” değil “çözümler” üretiyoruz.

“Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.”
Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

OFİSİMİZ

DEPOMUZ

Yeni Çözüm ve Fikirler
Acar Sıhhi Tesisat olarak sizlere Özel Hizmet ve Çözüm Odaklı Profesyonel Hizmet Sunuyoruz.

Bize Ulaşın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: