Dirmil Mah. İnönü Cad. No:117/B Yalıkavak/Bodrum

Havuz Yapımı ve Havuz Hizmetleri

Havuz Yapımı ve Havuz Hizmetleri

Havuz Yapımı ve Havuz Hizmetleri

Yazın en büyük eğlencesi havuz hem yüzme hem de süs amaçlı inşa edilebilir. İnşa sürecinde uzman ekip tarafından yürütülecek projelendirme sürecinin her detayı hayal ettiğiniz havuzun ortaya çıkarılmasına dönüktür. En yeni mühendislik teknikleri ile başlanılan havuz yapım sürecinde betonarme kesitin belirlenmesi, kaplama malzemelerinin seçimi, kullanılacak fayans gibi her süreçte en iyi ustalık birikimlerinden ve malzemelerden fayda sağlanır.

Havuz yüzeyine yapılacak su yalıtım sistemlerinin birinci sınıf olması oldukça önemlidir. Su sızdırmazlık testleri ile verimliliği ölçülen malzemenin kullanımı, su tasarrufunu sağlar. Su yalıtımı konusunda doğru malzeme seçimi yapılmaması sürekli su harcanmasına neden olacağından maliyetleri artırır. Su yalıtım sisteminden sonra testleri yapılmalı ve daha sonra kaplama malzemesi döşenmelidir. Havuz yapım sürecinin en iyi şekilde neticeye ulaştırmak için deneyimli ve tecrübeli ekimizden destek alın.

Havuzda uygulanan mühendislik kadar havuzun dekoratif açıdan estetik görünümü de ideal olmalıdır. Bunun için havuzun yapılacağı yere en uygun estetik çözümler oluşturulabilir. Var olan mimari projelere hayat verilebilir. Klasik havuz tasarımları veya daha özgün havuz modelleriyle eğlenceli yüzme havuzları veya süs havuzuna sahip olunabilir. Olimpik veya çocuklara uygun yüzme havuzları, doğru mühendislik ve estetik yaklaşımla başarılı şekilde inşa edilebilir.

Havuz Hizmetleri

İnşa edilen havuzun bakımı önem arz eder. Düzenli aralıkla bakılması gereken havuzun suyunun temizlenmesi, yönetmeliklere uygun olması gerekir. Bu süreçte profesyonel destek sunan firmamız, havuz suyunun ilgili yönergelere uygunluk testinin yapılması, havuz temizliği, havuz ekipmanları bakımı gibi süreçleri profesyonel personeliyle yönetir. Havuzda sirkülasyonu sağlayan makinelerin düzenli şekilde kontrol edilmesi, filtre temizliklerinin yapılmalıdır. Bunların aksatılması veya hiç yapılmaması gibi durumlarda makinelerin arızalanması mümkün olabilir. Ayrıca da havuz suyunun kirlenmesi, insan sağlığına zarar verici bir hale dönüşmesi söz konusu olabilir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: