Dirmil Mah. İnönü Cad. No:117/B Yalıkavak/Bodrum

Sıhhi Tesisat Montajı

Sıhhi Tesisat Montajı

Sıhhi Tesisat Montajı

Sıhhi tesisat veya su tesisat montajı uzmanlık gerektiren alanlardan birisidir. Montaj sırasında yanlış bağlantı kurma, malzeme seçiminde yapılan hatalar, boruları olması gerekenden daha fazla dolandırma gibi hususlar, su tesisat projesinden elde edilmek istenilen verimin düşmesine neden olur. Bunların yaşanmasını önlemek için tecrübeli firmalardan alınması gereken hizmetin yetenekli ustaların gözetiminde yapılması lazımdır.

Su tesisatında kullanılacak malzeme seçiminde birinci sınıf kaliteli ürünlerin kullanımı su tesisat projesinin başarısını doğrudan etkiler. Düşük maliyetlerle işi sonuçlandırmak adına tercih edilen kalitesiz sıhhi tesisat ürünlerinden dolayı problemler oluşur. Bina tesisatı döşendikten sonra her bina için ayrıca iç tesisat çalışması yapılması lazımdır. Bu süreçte şebekeden çekilecek temiz suyun bina içerisine güvenli dolaşımı sağlanırken aynı zamanda da kullanılan temiz suyun oluşturduğu atıkların, atık su şebekesine bağlanması gerekir.

Sıhhi İç Tesisat

Bu aşamada kullanılacak malzemenin dekoratif olmasına da dikkat edilebilir. Çünkü iç tesisatta kullanılacak bazı malzemenin görünme ihtimali söz konusudur. Burada hidrofor basıncına dayanıklı su borularının kullanımı elzemdir. Boru bağlantı noktalarının iyice sıkılması ve tesisat döşeme işleminden sonra sızdırmazlık testlerinin yapılmasına dikkat edilmelidir. Besleme kaynakları, yerin altına yapılacağından malzeme seçimi önemli değildir. ancak kötü hava şartlarında suyun donmasına neden olacak düşük kaliteli su borularının seçimi doğru değildir.

Profesyonelce planlanacak sıhhi tesisat çözümleri ile maksimum verimlilik sağlanması muhtemeldir. Tecrübeli ekip tarafından yönetilen sürecin hiçbir aşamasında hata söz konusu olmaz. Hataya yer vermemek adına en doğru çalışma prosedürü belirlenir ve işin sonucunda testler yapılarak, işin sorunsuz bir şekilde tamamlandığından emin olunur. Sıhhi tesisat, bina projesinin en önemli kısımlarından biridir ve bu nedenle uzman ellere bırakılması gerekir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: